KONYA SELÇUKLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SEDEP’e bir ödül daha!

Selçuklu Değerler Eğitimi Programı (SEDEP) örnek uygulamalarıyla ulusal ve uluslararası alanda da  örnek bir program olarak gösterilmeye devam ediyor.
SEDEP’e bir ödül daha!

      SEDEP’e bir ödül daha!

      Müdürlüğümüz tarafından Selçuklu Belediyesi ve Necmettin Erbakan Üniversitesi paydaşlığında medeniyetimizin ve kültürümüzün özünü oluşturan değerlerin, geleceğin teminatı genç nesillere aktarılması amacıyla Selçuklu´da 6 yıldır başarı ile uygulanan Selçuklu Değerler Eğitimi Programı (SEDEP) örnek uygulamalarıyla ile ulusal ve uluslararası alanda da  örnek bir program olarak gösterilmeye devam ediyor.

 

      Her yıl kendini geliştirerek adeta bir iyilik hareketine dönüşen SEDEP ´in başarısı Milli Eğitim Bakanlığı tarafından da takdir kazandı. Selçuklu Değerler Eğitimi Programı SEDEP, Milli Eğitim  Bakanlığı tarafından eğitim ve öğretim alanında özgün ve modern uygulamaların ödüllendirilerek teşvik edilmesi ve paylaşımının sağlanması amacıyla yürütülen “Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri” kapsamında ödül almaya hak kazandı. SEDEP Eğitimde Yenilikçilik Ödülünü Milli Eğitim Bakanlığı´nda 16 Kasım´da düzenlenecek program ile alacak.

 

      Selçuklu Değerler Eğitimi Programı´nın (SEDEP) Milli Eğitim Bakanlığı tarafından ödüle layık görülmesinin İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından büyük bir memnuniyetle karşılandığını  ifade eden İlçe Milli Eğitim Müdürü Turan KAYACILAR, "Selçuklu Belediyesi ve Necmettin Erbakan Üniversitesi ile birlikte yürüttüğümüz SEDEP’ in ulusal ve uluslararası bir program olarak yoluna 6 yıldır devam ediyor olması ve her yıl yeni uygulamalarla farklı bir boyuta taşınıyor olması eğitim adına bizleri gururlandırmakta ve gelecek adına umutlandırmaktadır. Çocuklarımıza değerlerin aktarılması ve yaşatılması konusunda örnek bir uygulama olan SEDEP´in Milli Eğitim Bakanlığımız tarafından yapılan değerlendirmede "Olumlu Tutum ve Davranışların Geliştirilmesi" kategorisinde ödüle layık görülmesi değerler eğitimi konusunda yürüttüğümüz çalışmanın başarısını ortaya koymaktadır" dedi.

 

 

      Türkiye´nin markası olma yolunda hızla ilerleyen SEDEP´in bu başarısında en büyük payın proje paydaşlarıyla sürdürülen uyumlu çalışma olduğu ifade eden Kayacılar, "Örnek bir program olarak her yıl kendini geliştiren SEDEP´in başarısında büyük pay sahibi olan paydaşlarımız Selçuklu Belediyesi ve Necmettin Erbakan Üniversitesi yetkililerine teşekkür ediyorum.  Ayrıca SEDEP´e gönül veren tüm eğitim camiamızı, öğrencilerimizi ve velilerini kutluyorum" dedi.

Nişantaş Mh. Şahinağa Sk. Kemerli Cd. Selçuklu Kaymakamlığı 4. Kat. Selçuklu/KONYA - 0 332 238 40 92 (Pbx - 3 Hat)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.